Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki opalające, wspomagające opalanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 09:39   #387
Majjeczka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
GG do Majjeczka
Dot.: Tabletki opalające, wspomagające opalanie

Cytat:
Napisane przez czekooladka Pokaż wiadomość
Ponowię pytanie..Czy w moim wieku(niedługo 15 lat)można stosować tego typu tabletki? Czy zaszkodzą mi w jakiś sposób? ;p
Nie wiem dokładnie, co jest napisane w ulotce belissy, ale np jesli chodzi o solastyne, to przeciwskazaniem jest ciąża, karmienie piersią, oraz nie powinny jej stosować małe dzieci.. mysle, ze 15 lat jest juz wiekiem kiedy można stosować takie suplementy.. tak naprawde skałd to witaminy- beta karoten to po prostu witamina A.. Myśle, ze spokojnie możesz sobie łykać takie suplemenciki, ważne, żeby nie robić tego zbyt dlugo - kilka miesięcy pod rząd.. po przyjęciu zbyt duzej ilości beta karotenu (tzn. np 5-6 miesięcy bez przeryw) moją wystąpić np przebarwienia skóry, wypadać włosy..
Dziewczyny uważajcie aby sobie nie zaszkodzić.. ! Bezpieczne to jest ale gdy bierze sie z umiarem.. tzn np. 2,3 miesiące, 3 tyg.przerwy.. i znowu np 2 miesiące.. i przerwa..

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
ja zazywam beta karoten trzeci miesiac i zastanawiam sie czy po skonczeniu opakowania nie musze zrobic sobie jakiejs przerwy?
Jak juz napisałam, koniecznie trzeba zrobić przerwe.. tylko dla własnego dobra.. ok.3-4 tyg...
Majjeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując