Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-07, 14:12   #510
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
no właśnie jak to jest z tą truskawką...czy jesteście w 100% pewne, że tam nie ma podróbek, w końcu w Azji potrafią produkować kopie doskonałe
wiesz co ja tam baaaardzo duzo kupilam no bo jakby nie bylo ceny nizsze (jak zaczelam tam kupowac pare lat temu to dolar byl po 2zl)
i nie zdarzyla mi sie zadna podrobka innym dziewczynom z watku truskawkowego tez nie. Zdarzaja sie za to starocie np blyszczyk z 2001 albo stary cien Diora z opakowaniami z 1997
wiec na to trzeba uwazac ale to jest tak, ze oni chyba dostaja albo wykupuja te kosmetyki od producenta bezposrednio bo raz cos maja a raz nie i kiedys tak na to wyszlo. Pewnie jak cos nie schodzi to to wykupuja, stad i nowosci i starocie.
Takze to jest normalny sklep internetowy jak douglas online.
Polecam jak maja jakies promocje ostatnio zamowilam najnowsza szminke Estee Lauder za 45zl takze oplaca sie, ale wlasnie trzeba uwazac na starocie

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość

co do różnicy cen w różnych krajach ---> zgadza się
ale ta różnica w kolorach jest dla mnie podejrzana w tym przypadku
jaka roznica w kolorach
w kolory na ekranie nie wierz po pierwsze zalezy to od ustawien a po drugie od swiatla w jakim sie zdjecia robi
najlepiej sprawdzic w necie swatche bo mozna sie naciac. Ja nieraz tak cos kupilam co myslalam, ze bedzie ok a na zywo takie ciemne bylo, ze chyba dla kogos z typowo ciemna karnacja
ja ten shimmer porownywalam do mojego Nectara z truskawy i jest taki sam

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

aaa widzisz nie zauwazylam tego co dopisalas w tamtej pierwszej wiadomosci z linkiem do strony
wedlug strony producenta zaden z moich shimmerow nie pasuje te zdjecia sa przeklamane. Juz lepiej sprawdzac zdjecia na np blogach urodowych czy po swatchach


widzisz, zadne ze zdjec z blogow nie pasuje do zdjecia producenta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4407590909_310a6df70a.jpg (35,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bobbi-Brown-Cabana-Corals-Nectar-Shimmer-Brick.jpg (29,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bobbi-Brown-Nectar-1.jpg (271,5 KB, 5 załadowań)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-10-07 o 14:14
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując