Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-22, 18:01   #3581
czytelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Faktycznie, trochę dziwne z tą Igorą... Ale co firma, to też inne oznaczenia. Myślę, że wiedzą co robią. Ale z tym cedrem, to już też się zastanawiałam jak się to ma do popielu. Cenere (czy jakoś tak) to ok... ale cedr??

No nic... Ja zaryzykuję. Wezmę 7-12 i 8-11 a do tego mix zielony oraz ten extrakt cedrowy, choć nie wiem kompletnie co to może być?? Zasugerowałam się tym, że na palecie jest mega szary

A z innych... Szukając palety Igory natknęłam się na jakieś tam farby... Wklejam poniżej, bo zaciekawiło mnie to, że jakby przypisali dany mixton, do danej grupy odcieni. Może coś w tym jest?? Może do popieli to jednak zieleń?? Skoro my idziemy w popiele, to jaki sens podbijać je niebieskim mixem? Może właśnie powinno się mieszać niebieski z zielonym? Ale to są tylko i wyłącznie takie gdybania, bo sama z tego niewiele już kapuję.
Ba! Mam wrażenie, że im dłużej farbuję i walczę z ciepłem we włosach, tym mniej wiem.

Ja farbowałam właśnie z niebieskim mixtonem i wyszedł mi beż, więc może coś w tym jest Coprawda mam włosy znacznie jaśniejsze niż Wasze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10287122_863096173716052_329947708_n.jpg (30,7 KB, 59 załadowań)
czytelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując