Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-05, 17:25   #1661
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Czaje sie na ktorys z podkladow BB i padnie albo na moisture rich albo na skin foundation. Korci mnie zeby wziac ten pierwszy. Czy on sie w miare dobrze utrzymuje na skorze? Nie schodzi bardzoo szybko? No i najwazniejsze czy nie podraznia? Bo i talie glosy slyszalam.
Moim zdaniem Rich jest na prawdę podkładem nawilżającym dla suchotników. Ja go cały czas mam (i wykończyć nie mogę), bo używam go tylko zimą (wtedy mam bardzo przesuszoną cerę), albo gdy mam cerę "zmasakrowaną" pobytem u kosmetyczki, czyli gdy twarz mi się łuszczy W innym przypadku dosyć szybko schodzi mi z twarzy i się błyszczy - w porównaniu z innymi, których używam. Faktycznie ma dosyć intensywny zapach. Zwróć uwagę jeszcze na ten najnowszy podkład, on też jest z tych nawilżających. Ja ostatniej zimy zastąpiłam Rich tym najnowszym KLIK
Jeśli chodzi o podrażnienia, to używałam chyba wszystkich podkładów BB i żaden mnie nie podrażnił, a mam dosyć delikatną cerę.
W Warszawie polecam konsultantkę Bobbi B. - panią Olę w Douglasie w Złotych Tarasach. Jest na prawdę ok. Daj się pomalować, dobrać kolor, a potem poproś jeszcze o próbki podkładów, które Cię interesują.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując