Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PUPA I UDA - porady i pytania, wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-23, 08:51   #224
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: duży tyłek teraz... cel->zgrabna pupa

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja tez polecam trening na cale cialo, wtedy łatwiej uruchomić procesy chemiczne odpowiedzialne za spalanie.
Moze watro tez przyjrzeć sie diecie nie tylko pod katem ilości ale tez składu? Moze wywalić produkty mleczne, istnieje teoria ze to one przeszkadzają kobietom w walce o miejsca ''strategiczne'' zaszkodzic nie powinno a moze pomoze?
Warto by dołożyć jakieś aeroby/interwały, zmienić ćwiczenia na trochę inne - organizm przyzwyczaja sie dosc szybko i przestaje reagowac
no właśnie chyba widze swój błąd... bo lubie produkty mleczne... na śniadanie płatki z mlekiem, do kawy mleko, czasem pozwole sobie na kakao...
no i właśnie moja pupa przyzwyczaiła sie do wykonywanych ćwiczeń i już za nic w świecie nie chce sie ruszyć żeby sie zmniejszyć
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
U mnie fajnie działa martwy ciąg o ile go robię

ja mam problem odwroty - mocna góra, stosunkowo wąskie biodra i uda oraz plaski tyłek i brak naturalnej lordozy i chciałabym bardziej wystający tyłeczek i jeszcze uda muszę rozbudować
a co to jest martwy ciąg ? bo już gdzieś o tym słyszałam ale nie doczytałam sie co to i jak działa?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując