Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-12, 18:48   #956
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Polski Bursztyn>> na całą twarz mieszanka podkładów : max factor lasting per.+ revlon color stay, a na policzki/ bo gł tam mam blizny potrądzikowe/ kamuflaż,
pytałaś czy twarz po tym sypkim nie jest " płaska" >> efekt zmatowienia duży, ale jak wykonturuje bronzerem jest lepiej. w każdym bądz razie wolę taki efekt niż: święcące lico
Niestety ja rowniez mam blizny czerone potradzikowe na policzkach ,z ktorymi od wielu lat sie mecze niestety nic nie jest w stanie ich zlikwidowac,a wiele juz probowalam.. na blizny potradzikowe czerwone ,nierownosci,dziurki uzywac korektor w odcieniu zoltym?
W tym watku dziewczyny doradzaja jaki podklad przy cerach problematycznych https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post37042303
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-12 o 18:54
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując