Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebne modelki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-01, 22:03   #78
DontTouch
Raczkowanie
 
Avatar DontTouch
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: Modelki poszukiwane ! POZNAŃ

by DOBRARDA
bardzo zdradliwe jest takie branie po 20-30 zł. na materiał, bo za chwilę jak będziesz chciała więcej to się obrażą.

wg mnie najlepiej się umówić prosto i klarownie:

zrobię Ci pierwsze pazury za darmo bo się uczę, drugie w koszcie materiału czyli 45 zł. (30 zł. to jest smiech na sali a nie koszt materiałów), a trzecie i kolejne robię za 60 zł. (uzupełnienie) lub 80 (założenie od nowa z tipsami ).
jak któryś odpadnie przed upływem 14 dni - naprawię za darmo - taka jest zasada! to jest minimalny okres wytrzymałości paznokci, jak odpadają przed upływem 14 dni - są wadliwie zrobione i trzeba swoją fuszerę naprawić za darmo.
jak odpadną po 3 tygodniach - trudno, widocznie ktoś ma taką płytkę.

ale jak mają odpadać to i tak najczęściej na 3-5 dzien od stylizacji odlecą. i to jest fuszera i trzeba naprawić. za friko.

a jak się chcesz uczyć to za darmo i tylko na naprawdę najbliższych osobach: mamie, siostrze (ale jak jest panną i nie zarabia), przyjaciółce (ale takiej od serca), a nie koleżankom.... bo im zrobisz za friko - to się będą usmiechać, a jak zaczniesz sobie liczyć to się obrażą i ci tyłek obsmarują......

praca za darmo uczy ludzi tylko jednego - że nie muszą szanować twojej roboty, bo kto szanuje coś co ma za free????

nie ma za darmo.....



P.S - ode mnie .
Moje paznokcie trzymaja sie dluzej niz 2-5 dni .
__________________
Niektorzy ludzie sa załośni i totalnie zepsuci.

Byla zawsze soba i nigdy za to nie przepraszala ! ^^.
DontTouch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując