Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-26, 11:12   #6
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: gdybys miala 1-2000zlotych i mogla zainwestowac w swoj wyglad,to..

Nie wiem skąd moje poprzedniczki wywnioskowały, że jest Ci potrzebne wybielanie zębów.. Przecież może masz je piękne, lśniąca biel itp.
Ale dobra

Będąc na Twoim miejscu nie robiłabym operacji plastycznych typu powiększanie ust. Są wąskie, fakt, ale to też dodaje Ci uroku
Nie muszą być wielkie, napompowane, jak te gwiazdek z show biznesu...
Sama jestem posiadaczką podobnych do Twoich.
Kiedyś miałam z tym problem, ale przywykłam i przede wszystkim - pokochałam je, bo są MOJE i KROPKA Tobie też to polecam.

Co do innych zabiegów...
Na pewno zmieniłabym kolor włosów. Ten wydaje mi się nienaturalny, jakoś nie pasuje do Ciebie. Postawiłabym na coś ciemniejszego, niekoniecznie blond, być może brąz?
Paznokcie żelowe - jeżeli uważasz, że są ładne i będzie Ci w nich wygodnie - biegnij do salonu kosmetycznego!
Będąc na Twoim miejscu wybrałabym się także na duuuże zakupy (kosmetyki, biżuteria, ubrania).
I nie zapomnij o relaksie - masaże, jacuzzi, sauna itp.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując