Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-28, 20:00   #3322
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja juz po farbowaniu wellaton12/1, przepraszam że nie wstawiłam wczoraj fotek ale zaraz po farbowaniu jechałam na zakupy
hmmmm...czy jestem zadowolona?? w sumie to tak, bo wiedziałam ze tych rudych za duzo mi nie ruszy, ale teraz zamiast rude bardziej wpadają w żółty, a uważam że to lepiej jak dla mnie bo na moje włosy dość dobrze działa szampon z joanny i łatwiej zniwelować żółty niż rudy
a za to od góry, tam gdzie miałam jasne pasemka wyszło naprawdę ładnie
włosy mi się trochę pokruszyły, ale maskę odżywki używam więc będzie ok. odrost na zdjęciu wyszedł w sumie dobrze ale w rzeczywistości jest bardziej żółty, więc nie wiem czy drugi raz użyję tej farbki...muszę następnym razem znaleść taką, która lepiej pokryje mój odrost a o to zdjęcia:
od głowy naprawdę masz już jasne jeszcze ten dół nie?

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Superedzia ja też widziałam się w jaśniejszych ale cóż nie jak widać nie można mieć wszystkiego od razu

Dziś robię poprawkę i zobaczymy jak wyjdzie. Zdjęcia jak mi się uda to dziś wstawię jeśli nie to na pewno jutro
czekam kochana

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Dziewczyny pewnie macie większe doświadczenie w dochodzeniu do blondu niż ja i może któraś z Was będzie mi w stanie odpowiedz na pytanie jaką farbą w kolorze blond zniweluje rudawy odcień który mam tylko na odrostach jakieś 10 cm. Jest to bardziej jasny mahoń niż rudy ale w ogóle nie mogę sie go pozbyć, reszta włosów ma odcien karmelowego blondu o te odrosty w ogóle nei chce sie zmyć
rozjaśniacz mocniejszy do 6 tonów+ farba na to np. 111 lub welaton potem na jakieś 20 min

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Jestem już po farbowaniu Wellatonem 12/1 rudości nie zakryło całkiem ale na pewno jest ich już dużo mniej odrost rozjaśnił się super, włosy chyba nawet nie uległy żadnemu większemu uszkodzeniu, fotki zrobiłam zaraz po wysuszeniu włosów więc są trochę puszyste hehe Pierwsze dwie fotki przed reszta po
masz super naturalny kolor bardzo mi się podoba i kondycja włosów widzę super a ta popiel (nazywam ją szadź zejdzie po 4 myciach)

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mam stracha nałożyłam dzisiaj tą samą farbę co poprzednio i ona wygląda zupełnie inaczej jest ciemniejsza takie jasna czekolada a ostatnio jak farbowałam był szary kolor. Boję się że wyjdzie mi coś innego niż powinno. Nie wiem czy ktoś pomylił i inną frbę włożył do tego pudełka
Chocolate jaki kolor Twoja farba miała jak nałożyłaś na włosy i ogólnie w butelce???
Jeśli mi wyjdzie coś innego to chyba się załamie
bez strach to farba wybiła barwnik fryzjerki nazywają to oksydowaniem

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny od piątku promocja w rossmanie L'oreal excellence 24,99zł i palette natural colors 6,99zł, szukałam czystego blondu ale niestety nie mogę na niego trafić...
a te osły mi jeszcze nie odpisały co z tą farba na rynku.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora