Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 12:51   #1914
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
też jestem posiadaczką łojotokowej cery i niestety, choć trudno w to uwierzyć, są cery, których nie wystarczy przyprószyć pudrem matującym...
Tak, tego nawet niczym się nie da zmatowić.


Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ja stosuję średnio kryjące podkłady nakładane w minimalnej ilości pędzlem ale i tak w zimie błyszczę się już po niecałej godzinie, a jak wysmarowana olejem jestem po dwóch...


chusteczka pomaga, choć podkład się po niej nieco... zbija? cóż, jak się zważy po takim przetłuszczeniu to nie ma co wymagać, żeby po usunięciu nadmiaru tego tłuszczu nagle się transformował do perfekcyjnie rozprowadzonej, pierwotnej formy (na tym etapie nie da się go dodać, ani rozprowadzić tego, co już jest na twarzy, bo po prostu się nie rozprowadzi ładnie, najlepiej zostawić jednak w spokoju).

Po takim zmatowieniu jakoś skóra mniej się tłuści, jakby ją wewnętrznie uspokoiło, że na skórze istotnie pozostało trochę jej własnej powłoki lipidowej tym razem, ale po 3-4 h znowu trzeba by matowić chusteczką, a podkład potem byłby w już nieakceptowalnym stanie (zebrany z zmarszczkach, porach itd...) więc pozostaje umyć twarz i go reaplikować.

Latem sprawa jest prostsza- zwyczajnie nie ma co do ludzi wychodzić, bo po 5 minutach w upale oślepia mnie słońce odbite od własnego nosa, a cała twarz przetłuszcza mi się równomiernie, nie tylko strefa t, więc jest to jednoznaczny sygnał- run for your life bo wyglądam jak senator kelly z x-menów, czyli jakbym spoglądała na świat przez taflę wody czy któraś z Was miała aż takie kłopoty i sobie poradziła?
Kochana, ja mam to wszystko dlatego chcę usunąć te blizny by chociaż z tym mieć święty spokój a makijaż sobie darować, bo i tak spływa w mega szybkim tępie, a jego reaplikacja jest dla mnie bez sensu
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując