Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 13:54   #3727
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
No to faktycznie problem nie wiem co jeszcze poradzić
Dziękuję Ci kochana za wszystkie mądre porady
ja mam po prostu głupi ryj
Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Na wszelki wypadek nie szukam innych sklepów z khadi, bo znowu coś kupię. Mam to szczęscie, że w oleje do włosów zaopatruje się w hinduskim sklepie spożywczym Do tej pory wpadałam, chwytałam oleje i wypadałam, ale widzę, ze muszę tam poszperać intensywniej

Na minerały trzeba znaleźć sposób - mam takie, które nakładam na goła skórę, inne lepiej trzymają się na hydrolacie, pod inne muszę koniecznie nałożyć lekki nawilżacz wchłaniający się do matu. Najlepiej oswoiłam Lucy Minerals - idzie na krem, trzyma się jak głupie cały dzień. Na początku tez sporo minerałów mi sie ważyło - ale przede wszystkim zadbałam o dobre nawilżenie do tego stopnia, że moja cera z mieszanej zrobiła się normalna.
Ostatnio trochę zaniedbałam proszki na rzecz bb, ale z bb jest to samo - jedne lepiej się trzymają na gołej skórze, inne na kremie.
Dokładnie - pixie i rhea to by mi chyba skórę na twarzy zjadły jakbym nie użyła pod nie kremu, bez kremu okropnie mnie wysuszały. Natomiast edm i lumiere wręcz nie tolerowały kremów. Ach.......

Hinduski sklep spożywczy ale masz fajnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora