Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-31, 15:18   #4862
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
na zdjeciach w ogole nie widze gdzie sa farbowance
hehe to bardzo dobrze
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
jasniejszy, ale pewnie średni szkoda, że nie mam zdjęć naturalnego koloru, tutaj dawno temu, jakieś lat 13-14 temu, miałam pofarbowane na złoty blond (matka mnie namówiła) , a kawałek odrostu to wlasnie to - chociaz jakosc koszmarna ale przynajmniej nie sa złote
ale ladne wloski na tym zdjeciu, a moge zapytac czemu tak bardzo nie lubisz zlotego odcienia? nie czulas sie w nim dobrze?

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Jak się już nie dręczy farbowaniem to można czasem przeprostować
Mi już teraz fryzjerka obcina na prosto, nawet się mnie nie pytała czy chcę jak zapuszczam to tak i koniec -nie mam prawa wyboru hehe, chociaż zawsze marzyłam o takich niecieniowanych

172 to nie tak źle moja prawie-szwagierka ma 194 -to jest dużo za dużo
tz tak wlasnie mysle, ze te konce przezyja, jak je przejade prostownica raz na jakis czas, skoro nie farbuje no i nie uzywam suszarki do wlosow (nawet nie mam)

To Twoja fryzjerka bardzo dobrze robi, fajna babka z niej, ze Cie nie namawia na jakies wydziwianie z wlosami

Ja chcialam wlasnie pocieniowane, a jak juz mialam to stwierdzilam, ze wygladaja na jakies strzepy i juz prawie z tego zeszlam, ale nie chce miec scietych na prosto, tylko na U lub V

jeju, to Twoja szwagierka faktycznie wysoka, to ja sie za wysoka nie potrzebnie czuje
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora