Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 09:14   #3110
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przedstawiam: łupy na dziś, kota na dziś i śniadanie na dziś
Łupy
Kot
Śniadanie
Zrobiłam się głodna...
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Co to jest ten metalowy pręcik z różowymi końcami?
Mnie też to zastanawia

Śniegusku oświeć Chyba że już to gdzieś zrobiłaś to sobie doczytam, bo cały czas nadrabiam...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak.... Jak sie jarałaś trawką, to pisać nie mogłaś
Nieee, ja w ten łikend za kierowcę robiłam, ale nie ma tego złego, bo na dobre mi to wyszło...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, bo jakiejś mega poprawy to nie maI jak się kurz i gruz nie skończy, to ja nie bedę czuć się ok.
Pył na półeczkach w łazience osadza się do słownie po kilku godzinach od wytarcia. Taką równą warstwą- Misia myślała, ze to rozsypany puder czy coś.... Więc jeśli tak jest na szkle, to jak na tapicerce? Dywanów nie mam, ale i tak tego gówna pełno
Masakra... Praca w szkodliwych warunkach to mały pikuś przy tym... Wy żyjecie w szkodliwych warunkach. Może by sąsiadowi faktury za leki podrzucić? Niech se w koszta remontu wrzuci...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
UU... Serducho pewnie nie dało rady, albo obrazenia wewnętrzne....
Ano... na pewno coś z tych rzeczy... Z wierzchu nietknięta, tylko obśliniona...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A ja już kaske dostałam. Tydzień po złożeniu PITa.
Przez Net złożyłaś?
Serio tak szybko?
Tak, przez net, e-deklaracja. W zeszłym tygodniu poszła.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a próbowałaś już kiedyś?
Jeszcze nie, na kokosie nie - bo jakieś inne dziwadła to lubię więc mi to nie straszne



No to teraz ja się chwalę. Mój G. czuł usilną potrzebę podlizania się swojej cudownej żonce, więc w sobotę dostałam od niego... Duraline Cwana bestia, niby mnie nie słucha albo nie rozumie jak mu kwękam o kosmetykach ale jak coś mu trzeba to jakoś wie co do czego i z czym się je, nawet gdzie to kupić To mnie zaskoczył (No więc przyniósł mi ten magiczny płyn a ja się muszę od nowa uczyć malować... )I jeszcze holosia z allepaznokci dostanę, to już z mojej inicjatywy, ale skoro pytał czy czegoś nie potrzebuję?

W sumie to wykorzystałam sytuację i pokazałam mu też swatche Fyrinnae okraszone minką: Jestem podła, Ale skoro był dzień dobroci dla żony...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora