Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-28, 20:53   #3821
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

cześć
nie wiem jak ja Was nadrobię mam teraz chwilę, póki K. się uczy na jutro, ja ledwo zyję. od 8 do 19 siedziałam na uczelni z małą przerwą, miałam takie przeboje że ...

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Grunt to dobra motywacja, nie?
oczywiście


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no tak.. reakcja błyskawiczna, co to dla chemika



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Oho, jest czarno na białym :P

smooth
, nie widzimy Cię tutaj dopóki się nie nauczysz!!!
pewnie, bo poszłam na piwo, w sumie dwa, potem spać i od rana zajęcia


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
za daleko mam żeby specjalnie jechać będzie to będzie a nie to trudno
a no to jasne


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
[SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Kochana Trelle
ale urocze


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Droga Morelko,

Pewnie myślisz WTF?? Pierwotnie miały być ciemnogranatowe ze złoto-holograficznymi iskierkami/gwiazdkami (bo jesteś naszą iskierką i naszym promyczkiem), ale że nie posiadam nic do zdobienia, a wykałaczka nie sprostała iskierkom, pomysł spalił na panewce Cóż, wyjścia nie było - koncepcję zmienić musiałam. I tak oto powstało to coś. Niosące szczęście koniczynki zatopione w zielono-miętowej bazie symbolizującej nadzieję. By szczęście było z Tobą Przy okazji dowiedziałam się, że koniczynki pod wpływem topa zatracają swój zacny kolor

Wszystkiego najlakierowszego, najsłodszego, najzdrowszego, najszczęśliwszego i najpiękniejszego!!!




To teraz możesz ogłosić, kiedy malujemy dla Śnieguska


super
chociaż kształtu jak zwykle się przyczepię

ze Śniegową rozwaliłaś system

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No przekonałam się niestety, że tam nie ma W ogóle, jak spojrzałam na ten biedny regał włosowy, to nic tylko żal pozostał
biedna
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora