Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PLOTKI dla Pazuromaniaczek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-12, 08:42   #1327
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: PLOTKI dla Pazuromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Na paznokciach mam teraz złoto, błyszczy się pięknie w słońcu, za 2 tygodnie planuję dopełnic dużo bardziej wiosennie, wtedy już wyjścia aura nie będzie mieć
O Ty potworku i nic nam nie pokazujesz



Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Widzę, że wszystkie (albo prawie wszystkie) jesteśmy ciepłolubne
Zdecydowanie jestem ciepłolubna
Z chęcia przeprowadziłabym się do jakiegoś ciepłego kraju, tylko zeby góry też miał, abym za moimi Taterkami nie tęskniła.

Cytat:
No i tak jak Monia akcentuje powrót wiosny zmianą ubrań, tak ja zawsze w pierwszy dzień wiosny wkładam moją różową, chińską sukienkę i wpinam we włosy różowe lilie (z materiału rzecz jasna). Niezależnie od tego czy jestem w szkole (zaczęłam tak robić w klasie maturalnej), na uczelni, w domu czy w pracy...
ale musisz bajecznie wyglądać
Czuć powiew Azjjjjjjji

Cytat:
Ja się ostatnio mało udzielam na forum, bo zaczęłam praktyki w wydawnictwie. W związku z tym mój plan tygodnia wygląda mniej więcej tak:

poniedziałek - praktyki
wtorek - studia
środa - praktyki + studia
czwartek - studia
piątek - praktyki
sobota - budowa
niedziela - odczulanie (po którym resztę dnia jestem półprzytomna ze zmęczenia) + odrabianie zajęć z fakultetu przez internet (od 3 do 9 h)...
Rany to życzę wytrwałości i zdrowia, bo żyć w takim tempie jest ciężko.


Wczoraj tak się cieszyłam że słonko wyszło a dzisiaj juz brzydko chmurzy się i pewnie będzie lać
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując