Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zmarszczki pod oczami 30-latki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 11:41   #24
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: zmarszczki pod oczami 30-latki

Witam! Ja mam 32 lata i na razie ani jednej zmarszczki. Naprawdę. Czemu to zawdzięczam?
Stosowaniu niezbyt "skomplikowanych" kosmetyków (tzn. z najprostszym składem), nie stosowaniu kremów pod oczy, które tak naprawdę w niczym nie pomagają, nawilżaniu skóry od wewnątrz, czyli piciu co najmniej 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej dziennie oraz "jedzeniu" capivitu. Co do kremów pod oczy to znajoma farmaceutka, specjalizująca się w kosmetyce powiedziała mi, że kremy pod oczy to dokładnie to samo, co zwykłe kremy na twarz, tyle, że o obniżonym działaniu. Jeżeli więc Wasza skóra pod oczami nie reaguje uczuleniem na krem, który stosujecie na twarz to nie stosujcie kremów pod oczy tylko zwykły krem. Naprawdę wystarczy. Stosowanie zbyt dużej ilości kosmetyków przynosi więcej złego niż dobrego. Delikatna kobieca skóra nie lubi też zbytniej opalenizny oraz dymu papierosowego. Jeżeli potraficie z tego zrezygnować, a dodatkowo zainwestować w dobry, ale prosty kosmetyk to myślę, że zmarszczki będą pojawiać się później niż u innych równolatek. Celowo nie podaję konkretnych kremów, bo niestety każda z nas jest inna i każda inaczej toleruje dany krem. Proście o próbki i próbujcie. Najlepiej kosmetyki apteczne. Pozdrawiam i życzę... gładkich buź przez długie, długie lata
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując