Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ♥♥♥Awangardowy, nieco mocniejszy niż zwykle♥♥♥
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 14:35   #18
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: ♥♥♥Awangardowy, nieco mocniejszy niż zwykle♥♥♥

Cytat:
Napisane przez dianeee86 Pokaż wiadomość
Jest cudowny nie mogę się napatrzec naprawdę przepięknie Ci to wyszło masz piękne oczęta
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
wow cudny i te oczyska !!
a brwi jaki gęste - zazdroszcze
Dziękuję
(tylko takie się wydają)

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Simia Pokaż wiadomość
No no jest naprawdę bardzo fajny
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
mnie tez sie podoba, kolorki jakie lubie
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez OlZuMo Pokaż wiadomość
Na początek powodzenia w konkursie ) a makijaż cudeńko widac że włożyłaś w niego nie tylko kawał dobrej pracy ,ale i serce )Piękny, staranny, czysty ,dopracowany )
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ala_ Pokaż wiadomość
Cudowny!
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez malwak Pokaż wiadomość
wspaniała praca! ... i powodzenia w konkursie!
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Bardzo ładny
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez MakeUpByDaria Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie!
Brokatowa kreska jest świetna!
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Walczykk Pokaż wiadomość
bardzo czysty i schludny, wszystko dobrze dopasowane, niema czego się przyczepić, powodzenia w konkursie!
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Makijaż cuudo Bollywood pierwsza klasa
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Wow, wow, wow... dziewczyno! Piękne cieniowanie, precyzja i super pomysł! Jak na młodziutką osobę to masz już nieźle wyrobioną rękę

Brwi mi się bardzo podobają i świetnie Ci pasują.
Generalnie duże brawa! Kolory śliczne
Dziękuję prześlicznie! Takie słowa naprawdę motywują przy dalszym tworzeniu.. Zawsze lubiłam rysować i moje studia też będą z tym związane

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
przepiękny! i jak ładnie wykonany!
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Śliczny jest
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
urzekasz ! CUDOWNA PRACA..Powodzenia !
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Rewelacja! Wspaniały makijaż, przepiękne kolory
Dziękuję
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując