Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-07, 19:58   #1346
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

TWARZ:
  1. myję żelem bez SLS
  2. zużywam tony maści cynkowej staram się nie wyciskać pryszczy, nakładam tylko tę maść i pryszcze znikają szybko i bez śladu
  3. delikatny makijaż: odrobina korektora, krem tonujący Ziaji i trochę pudru sypkiego
  4. oczy obrysowuję złotą, opalizującą kredką (nie w odcieniu starego złota, a jasną) - oczy są wtedy bardziej otwarte i wydają się większe, zyskują świeży i promienny wygląd
  5. w wewnętrznym kąciku oka i pod łukiem brwiowym nakładam odrobinę rozświetlacza Essence; efekt - jak wyżej
  6. usta często na noc peelinguję szczoteczką do zębów, a potem nakładam na nie mnóstwo kremu Nivea - rano są mięciutkie i gładkie. w dodatku w ciągu dnia bardzo często używam ww klasycznego kremu Nivea (granatowego), balsamów do ust i błyszczyków.

CIAŁO:
  1. wykonuję proste ćwiczenia gimnastyczne na problematyczne części ciała żeby rano się rozbudzić, poprawić krążenie, ujędrnić ciało i zlikwidować cellulit
  2. zawsze mam ogolone nogi, pachy i bikini - czuję się bardziej atrakcyjna i kobieca gdy jestem gładka
  3. zawsze mam czerwone paznokcie - mój znak rozpoznawczy jedyny warunek: paznokcie obcinam na krótki i piłuję na okrągło, żeby nie wyglądały, jak tandetne pazury tandetnego wampa
  4. po depilacji pod pachy i na bikini nakładam Linomag - dzięki temu skóra nigdy nie jest tam podrażniona, nie swędzi, nie powstają brzydkie czerwone krosty. wcieram Linomag zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, nigdy pod włos, bo inaczej podrażniam skórę i strasznie mnie piecze.
  5. codziennie po kąpieli używam balsamu do ciała - lubię mieć miękką,nawilżoną i gładką skórę
  6. mam dobrze dobrany stanik
WŁOSY:
  1. mam obsesję na ich punkcie używam kosmetyków tylko bez silikonów - szampony ziołowe albo dla dzieci
  2. nie nałożę na włosy niczego, co ma w składzie jakikolwiek silikon bądź alkohol
  3. nie nałożę na włosy niczego, czego składu wcześniej nie zanalizowałam
  4. staram się nie używać żelu do włosów i lakieru. kiedy jestem zmuszona, używam tych kosmetyków oszczędnie.
  5. do stylizacji włosów używam wyłącznie tej pianki, która ma bardzo przyjazny skład; moje włosy ją lubią, bo sprawia, ze są miękkie i nawilża je.

na razie tyle, jak mi się coś przypomni, to zedytuję i uzupełnię

PS pominęłam rzeczy typu: myję zęby 2x dziennie, a peeling robię 1x w tygodniu
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora