Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 17:45   #2828
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
super super super wlasnie mnie kusi wersja 0 ale one sa brokatowe czy wlasciwie ta tafla jest taka cos jednolita ? myslalam na mythic guerlaina ale faktycznie nie oplaca mi sie przeplacac a jakis efekt korygujacy i zakrywajacy zaczerwienienia zauwazylas? ciekawi mnie jak wygladaja same fioletowe kuleczki wlasnie myslalam tez o kulkach glaze ale na ich stronie nie pisze nic ze mozna zamowic wiec wybiore APC tez sobie stworze moze jeszcze jakas wlasna mieszanke? albo zamowie same biale
Wiesz jak ktoś Ci pisze, że meteoryty cokolwiek korygują i zakrywają, to ja bym to włożyła między bajki, po prostu to nie ten kaliber. One tylko zmiękczają rysy twarzy przez to delikatne i subtelne rozświetlenie. Takie ich zadanie.
A kulki APC spełniają tą samą rolę. Mają drobinki, ale są one malutkie (identycznie jak w meteorytach), dlatego na twarzy widać jednolite rozświetlenie, a nie brokatowe. Nie jest ono tak mocne, jak np. przy PI Estee Lauder, tylko delikatne, jak dla mnie świetne na codzień.
Osobiście polecam kupić najpierw kulki APC. Jak będziesz zadowolona z efektu i miała za dużo kasy, to sobie dokupisz meteoryty. Ja zrobiłam odwrotnie, tzn. meteoryty kupiłam później i żałowałam straconych pieniędzy. Mimo że efekt dają ładny, to jednak jest on taki jak w tańszych kulkach z APC.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując