Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 19:30   #2585
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

hihihi sklady beda napewno zmienione w odzywkach co to sie po niemiecku Kur nazywaja. na niemieckim watku o kosmetykach Yung wypowiada sie osoba ktora pracuje dla Rossmanna i mamy wiadomosci z pierwszej reki. W prospekcie nie ma skladu INCI , pisze tylko o zmianie skladu w Kur i reszta rzeczy ma miec nowa szate graficzna i przejsc pod nazwe Isana( mysle ze tak robia bo w Dm ichnie rzeczy to Balea, wszystko jedno czy to twarzowa pielegnacja, wlosowa, cielesna , wszystko balea, a w Rossmannie to kazda z ich serii inaczej sie nazywa, mysle ze chca to ujednolicic, zeby odrazu bylo wiadomo co jest ich marka). ma byc tez kilka nowych rezczy jak lakier do wlosow seisitive i jakas odzywka Intensivpflege czy cos takiego. U mnie wszystko co Yung jest bardzo ale to bardzi zredukowane. Normalnie szampony kosztuja 66centow, jak jest promocja to za 55 centow idzie kupic, a teraz to nawet na 34centy zredukowali.
ja sie tylko boje ze nie daj boze wsadza silikony do szamponow albo tych odzywek co to jak szampon wygladal tylko stoja do gory nogami. W Kur i tych psikanych odzywkach sa silikony i one mnie nie interesuja. Poza tym, te zwykle odzywki calkiem sie dobrze u mnie spisuja( nie mialam wszystkich, ale znazlam co nie co fajnego do moich wlosow) i bylo by bardzo zle jak by silikony wsadzili, nie dlatego ze by sie do mycia nie nadawaly, ale ogole moje wlosy nie przepadaja za silikonami. Czasami i tylko odrobinke to ok, ale nie na uzywanie non stop.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując