Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kurs stylizacji paznokci Warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-03, 20:59   #65
Ania1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Cytat:
Napisane przez oooBANDYTKAooo Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! jestem tu nowa na forum i bardzo chciałabym pójść na kurs stylizacji paznokci. Interesują mnie wszystkie dostępne metody przedłużania paznokci, ogólne zabiegi pielegnacji dłoni oraz co najważniejsze - wzornictwo.
Chciałabym was - jako doświadczone stylistki - zapytać, czy ten kurs jest wart zachodu i tych pieniędzy
http://www.new-nails.com/index.php?p...zacji_paznokci

Ponadto zauważyłam, że bardzo często wychwalana jest Akademia U Aniołków (i to nie tylko w tym temacie) i jestem coraz bliżej podjęcia decyzji o wybraniu szkolenia właśnie tam...
Poradźcie mi proszę, ponieważ chciałabym rozpocząć moja przygodę z pięknymi paznokciami (profesjonalnie wykonanymi), bo do tej pory to tylko amatorsko bawiłam się w robienie wzorków.
Pozdrawiam serdecznie!
Przede wszystkim witam was uprzejmie moje drogie kolezanki Jestem z wami od dzisiaj i jako juz dosyc obeznana pasjonatka postanowilam odpowiedziec niektorym dziewczynom w tym temacie.
Glownie chce nawiazac do wypowiedzi oooBANDYTKAooo, swoja droga to bardzo ciekawy nick :P Musze Ci dziewczyno przyznac, ze wyczailas na prawde swietny kurs. Wiem co mowie, sama na nim bylam i na pewno wroce tam ponownie.
Bardzo wiele sie nauczylam, a z instruktorkami to mozna mega duzo sie nagadac. Ale to raczej taki dodatek do kursu. Jezeli interesuje Cie porzadna wiedza w tym zakresie to ten kurs dostarczy Ci wszystkiego czego potrzebujesz.

Po za tym teraz jest szal na tego typu kursy, gdyz urzedy pracy teraz beda mogly finansowac tego typu szkolenia, kursy warte nawet 9 kola sa w pelni finansowane. Wiec chyba znowu czas wrocic do tej firmy.
Wszystkie informacje na temat tych kursów dostaniesz na tej stronie:

http://www.new-nails.com/index.php?p...ci&s=bezplatne

Wiec lap sie za to smialo i mowie Ci, nei ma co sie zastanawiac

Wasza cudowna Ania
Ania1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując