Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-20, 20:53   #4035
waterbaloon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam piszę jeszcze raz, niedawno pisałam z prośbą o pomoc ale posta nadal nie ma?? Proszę o pomoc w określeniu typu kolorystycznego Robiłam już kilka testów w internecie a za każdym razem wychodzi mi inna odpowiedź. Może jakimś mieszańcem jestem, rozwazam wiosnę lub zimę?

1. Jak się opalasz ? Na początku jestem czerwona (tylko plecy od razu łapie na brąz), potem dosć szybko ciepły odcień brązu

2. Kolor oczu - Oczy mam brązowe z takim ciemno-bursztynowym odcieniem, bez plamek, z czarną obwódką, i dodatkowa obwódką ale brazową w środku oka, oprawa nie jest zupełnie czarna ale ciemniejsza niż włosy,

3. Piegi - piegi mam na nosie i pod oczami , chyba brązowe głównie latem

4. Cera -i tu jest problem, moim zdanie blado -żółta, nie potrafię określic czy brzoskwiniowa czy oliwkowa, jest bardzo niejednolita, tu plamka tam innny kolor, ogólnie nieładna

5. Naturalny kolor włosów - dokładnie taki jak w załączniku, średni albo ciemny brąz ale jest problem bo w cieniu na aparacie jest nieświetlisty natomiast w słoncu jest to złocisty brąz, nie rudy, nigdy nie byłam blondynką


6. Kolor ust- blado-różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w czarnym, zielonym , kremowym, fioletowym
Źle:pomarańczowy , czerwony,
dołącze zdjecie wykonane w słońcu i wcieniu żeby pokazać jak różne ptrafią byc włosy i cera, na zdjęciach włosy generalnie są bardziej świetliste niż w realu, z góry bardzo dziękuje

Edytowane przez waterbaloon
Czas edycji: 2011-08-18 o 20:05
waterbaloon jest offline Zgłoś do moderatora