Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 19:12   #1122
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
panienki FERIO UPDATE!!!
zacznijmy od tego, ze przez was zwariowalam totalnie i spac bym nie mogla jakbym nie miala blossoms bardzo dorosle i racjonalnie zamiast pracowac pojechalam do ferio i zdaje relacje - cupcake kupilam ostatnie dla psiapsiolku, linerow niet (one w drugiej szafie czy co?), no i sa jeszcze dwie wody - oszalalam na ich tle!!! tak wlasnie pachnie wiosna!!! kolo heat to nawet nie siedzialo, bo heat smierdzieli (o malo sie nie pochorowalam z zalu, bo beyonce uwielbiam), a woda blossoms jest boska poza tym - 50 ml za 29 zl!!! omg!!! karolajnn, w ogole to woda ta sie nazywa "perfumy w pierscionku' i ma boskie opakowanie, rozkladajace sie jak platki kwiatkow:love :
oczywiscie puder dopadlam (jeszcze ze trzy lezaly) i kupilam lakier 04 bloom-a-loom. moj stan konta siegnal dna rozpaczy, ale poniewaz jego malpia natura jest polaczona z moim dobrym sercem zadzwonilam do psiapsiolki i opowiedzialam jej o moich nabytkach. los chcial, ze wlasnie stala pod magnolia... wola nieba zatem, kupic trzeba. kocham was dziewczyny za to, ze mnie zarazilyscie mania i mam takie boskie rzeczy
mój portfel tak samo
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora