Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-17, 12:12   #4709
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

asia
moze przeziebienie?
no nie wiem nie mam kaszlu ani kataru tylko gardło boli
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Białe Złoto na odroście nie zżolklo jakos strasznie, jakie bylo takie jest.
A Syoss ten co trzymalam minute na włosach i byl szary juz sie sprał co widać na 2 zdjęciu.
no ładnie wygląda nie widać żółci
i jakie długaśne już

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Semia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny też przymierzam się do farbowania i zastanawiam się nad blondem zawsze miałam ciemne włosy, mam brązowe włosy i oczy oraz ciemną ich oprawę. Zastanawiam się czy są tu dziewczyny z ciemnymi brwiami i oczami, a mimo to farbują się na blond. Mam chłodny typ urody, więc w grę by wchodziły też tylko chłodne odcienie. Czy możecie coś polecić, jakąś dobrą farbę dla brązowych naturalnych włosów (ze dwa miesiące temu zrobiłam szamponetką do 4 myć, więc już chyba się to nie liczy, ale nie dało mi praktycznie żadnego efektu, bo o ton jaśniejszą brałam, ale nie uchwyciło)? Byłabym baardzo wdzięczna
są np. ja i mam blond
farbka najlepsza pod katem rozjaśnienia ciemnych naturalek to palette C12 a czy reszta włosów jest farbowana czy naturalna?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora