Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-09, 16:59   #974
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Doskonale to ujęłaś To wyobraź sobie teraz, że niektórzy tak mają nawet bez nakladania na twarz czegokolwiek, zwłaszcza latem i podczas okresu, a co dopiero jak nałożą emolient czy olej na twarz. Peelingi i moje gąbeczki ratują mnie z opresji, nie wiem jak bez nich żyłam, są mi niezawodne. Strasznie tłusta mi się zrobiła cera, ale ogólnie mogę powiedzieć, że obecna pielęgnacja ( delikatne, lecz dokładnie oczyszczanie bez wysuszania i unikanie wszelkich zapychaczy) właściwie całkowicie niweluje efekty tej tłustości. W 95%
hihi dobre, acz delikatne oczyszczanie faktycznie bardzo istotne. wiesz, ja mam dokladnie taki sam efekt (w sensie tlustosci, nie ciasta - bo do ciasta potrzeba wiecej skladnikow ), jak nic kompletnie nie naloze na twarz. czyli cos nakladac musze, ale wlasnie cos takiego, co moje gruczoly uspokoi. i niektore smarowidla to robia - krem oczyszczajacy i spray alva na przyklad nie ma nic lepszego na noc niz ten smierdzielek w sprayu
cloche jest offline Zgłoś do moderatora