Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-09, 18:06   #985
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Doskonale to ujęłaś To wyobraź sobie teraz, że niektórzy tak mają nawet bez nakladania na twarz czegokolwiek, zwłaszcza latem i podczas okresu, a co dopiero jak nałożą emolient czy olej na twarz. Peelingi i moje gąbeczki ratują mnie z opresji, nie wiem jak bez nich żyłam, są mi niezawodne. Strasznie tłusta mi się zrobiła cera, ale ogólnie mogę powiedzieć, że obecna pielęgnacja ( delikatne, lecz dokładnie oczyszczanie bez wysuszania i unikanie wszelkich zapychaczy) właściwie całkowicie niweluje efekty tej tłustości. W 95%
Mówisz o gąbeczkach celulozowych z Rossa? Mi się wydaje, że twarz mi bardziej się przetłuszcza jak nic na nią nie nałożę, niż gdy się miźnę jakimś kremem, czy minerałami. Ja używam muślinowej ścierki i Kanebo Sponge. A teraz mam ochotę na szczoteczkę do mycia Shiseido.

Anula, a henny z Lusha masz po 6 kostek każdego koloru, bo na zdjęciu tak dziwnie wygląda jakby w połowie były ucięte? Korzystnie Ci wyszły tam zakupy cenowo, znaczy do przeżycia?

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nowa promocja w Phenome; pod hasłem oczyszczanie
Także wszelkie oczyszczacze: micel, toniki, pianki, peeling enzymatyczny w promocji, niestety 20 lub 30%
Niektóre rzeczy -50% i to spoza kręgu oczyszczającego (np. szampon Anty-age) - jeśli kogoś coś ciekawi to proszę pisać!!!
A i nie pamiętam kto pytał o olejek różany do masażu - też w promocji, niestety tylko -30%

I mam pytanko: czy któraś z Was miała maseczkę nawilżającą JMO???
O tą KLIK
Ja się czaję na tą maskę, ale bliżej zimy, jak się kwasować będę. Teraz mam na wykończeniu marokańską z JMO. Trochę lipna promocja Phenome, biorąc pod uwagę, że kiedyś kupowałyście minus 70% Rozumiem, że maski oczyszczającej włosy i olejku do włosów w promocji nie ma?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-07-09 o 18:27 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora