Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-07, 14:12   #2053
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też wolę zwykłe. Choć nie da się ukryć, że jak jade w metrze z książką rozmiaru Gry o tron, czy Kod Da Vinci, to jest mało wygodnie.
No niestety, mało wygodnie :/
A wiecie, że na All jest Władca Pierścieni 3 w 1. W sensie, że wszystkie 3 tomy w jednej książce i w dodatku w twardej oprawie. Ponad 1200 stron Taka kieszonkowa książeczka idealna do zabrania w podróż

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Weszłam w posiadanie takiego cudeńka (podobny do Blue Addicted, jednak trochę jaśniejszy):
Mioodziooo

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A ja właściwie nigdy nie sięgałam po romanse, chyba że przypadkiem - tzn czytam i okazuje się, ze to romans
To dokładnie jak ja
Ale rzadko trafiam nawet przypadkiem. Jestem wyczulona na romanse i dokładnie wczytuję się w opis zanim zabiorę się za czytanie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38475649]Takie tam,nic ciekawego.Nie za daleko od skórek ?[/QUOTE]
Piękne

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pokażę mimo wszystko.
A mnie się podoba
Fajny kształt kwiatków, takie inne niż wszystkie I dobór kolorów bardzo trafiony
Skórki w końcu się doczyszczą

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A ja znowu szukam porady... (nie pamiętam czy była kiedyś mowa o tym, jak coś to odeslijcie )
coś dobrego pod oczy? kompletnie się nie znam, wiem wstyd ale nie używałam nigdy niczego.
ja używam Flos- Leku z arniką. Bardzo go lubię
Ale to zależy co Ci jest potrzebne. Ja mam problem z sińcami i workami, więc u mnie się sprawdza ta arnika

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Kończy mi się odżywka do włosów. Polecacie coś?
Najlepiej w klimatach nawilżających... Może być bez spłukiwania, ale na moje cienkie jak nitki włosy chyba bezpieczniej by było kupić jednak do spłukiwania, żeby zbytnio nie obciążać
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora