Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 15:41   #4700
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to skoro tak, to zakładaj zawsze możesz w międzyczasie pokazywać zbiory lakierowe, nowe zakupy, albo dawać zagadkę co to za lakier i np. następnego dnia dopiero wklejać zdjęcie pazurków

no ja myślałam o dietetyce i kosmetologii, ale jak się namyśliłam coś nad geografią do zdawania na maturze to może coś w tym kierunku. nie wiem szczerze sama, ciągle mi się to zmienia. kiedyś nawet chciałam dziennikarstwo, ale uznałam, że to nie dla mnie, nie umiem nic pisać na zawołanie
zobaczę
no ja właśnie geo zdawałam.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Sorry, że tak pytam prosto z mostu, ale: pracujesz w zawodzie?
O i jeszcze: jaką specjalizację wybrałaś?
spoko Nie, nie pracuję jak na razie w zawodzie, ale szukam, może się uda mimo wszystko. Ogólnie to będę chciała na uczelni pracować, ale dopiero zaczynam pisać dr
Zrobiłam turystykę zrównoważoną. A Ty też coś z tur robisz/zmierzasz/skończyłaś?


---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

a Yen! gdzieś Ciebie mi wcięło! jednowarstwowiec, szybko wysycha, nic się nie odbija na nim nawet bez topa
jestem pozytywnie zaskoczona Marizą
o, to super! dobrze wiedzieć
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-02-03 o 15:54
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora