Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 15:22   #2292
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam czy azja stosuje się do tych zasad co do kolejności skladnikow ?
Wiesz co, dobre pytanie!
Ja jakis czas temu przeczytalam, ze to w Ameryce jest taka regula, nic nie slyszalam o tym, zeby wprowadzono to w Europie, a dziewczyny twierdza, ze u nas tez tak jest Wiec juz nie wiem, gdzie to sprawdzic...?


Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Co do baviphatu - hmmm.. no ja nie chcę robić antyreklamy , tym bardziej, że wiele dziewczyn go sobie chwali, ale niestety zarówno jabłko jak i cytryna cudów na buzi nie zrobiły. I o ile wielbię bebik baviphatu, chociaż lekko tępawy jest, to niestety ale mam wrażenie, że ich pielęgnacja jakaś wow nie jest. I tak sobie nawet wczoraj myślałam, że chyba bym nie kupiła tego sleeping packa gdyby był w zwykłym słoiku ale opakowania kuszą kuszą azjaci jednak wiedzą jak podejść kobietę
Widze, ze Tobie tez baviphatowy lemon sleeping pack nie przypasowal - dla mnie tragedia, zero efektu i jeszcze taki gesty jakis :/
W ogole baviphat wydaje mi sie byc slaba jakosciowo marka, tak jak skinfood, holika i etude house (z malymi wyjatkami wsrod produktow), wiec nie jestem ich entuzjastka. Szczegolnie te tansze kosmetyki w ich ofercie, sklady tez sa wtedy odpowiednio gorsze.

Co do opakowan, to mnie zadziwiacie dziewczyny bo one mnie nie ruszaja Bo zdaje sobie sprawe, ze to jak dobry jest kosmetyk nie zalezy od opakowania, wiec to nie ma wplywu na moja decyzje o kupnie

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
dziewczyny, a miała któraś do czynienia ze Skinfoodem Good Afternoon Honey Black Tea BB #2? jakieś porównanie do np BRTC Gold Caviar, Skinfood Mushroom #2, Lioele Triple...? może jakieś swatche ktoś posiada? bo strasznie ciężko na necie go zobaczyć, ale wygląda na jeden z tych ciemniejszych

chiao, doczytałam, że ty zamówiłaś...jak dojdzie i potestujesz, to daj znać, proszę
tak tak, dam znac

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Najczesciej zamiast esencji uzywam ostatnio lotiony nawilzajace - wczesniej Hada Labo a teraz Juju Aquamoist z witamina C.

Hera nawilza, napina, rozjasnia, uspakaja. Laneige nawilza, genialnie nawilza, nie mialam nic lepszego
Oooo, ja tez uzywam toniku juju z wit. C! To juz moj ulubieniec~
I tak, Laneige swietnie nawilza, mam krem z tej samej serii a za niedlugo zamowie probke tego sleeping packu.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora