Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-15, 20:20   #1998
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety za bardzo nie pomogę, poza tym, że odradzam Ziaję Serum z Wit c prawie każdy poleci Ci Nufountain Ma bardzo minimalistyczny skład. A ten apis pewnie nie jest też najgorszy?



Witaj. Jestem fanką tego sklepu
Hmm, a ogólnie produkty do trądziku różowatego sprawdzą się? Właśnie o jakimś serum z wit c myślałam; prawdopodobnie z BU. A z tym Nufountain to mówiąc szczerze, nie spotkałam się nigdy.
Apis jest ok; tzn nie podrażnia, choć jak na obecną chwilę efektów spektakularnych nie ma, ale nie używam codziennie, a ostatnie kilka dni to stosowałam tylko HA i olej arganowy, bo miałam w zbyt złym stanie skórę, by katować dodatkowymi składnikami.
Cytat:
Napisane przez 1234kama Pokaż wiadomość
dzięki za odzew dziewczyny Nie jestem filtromaniaczką ale odkąd mam problem z naczynkami to muszę używać filtrów. Poszukam czegoś jeszcze po sklepach.
EbonyLuna ze swojej strony mogę ci polecić wodę różaną i hydrolat z kocanki (mi ten zapach właściwie nie przeszkadza).Ładnie koi zaczerwienienia.
Wodę różaną mam, ale używam raczej doraźnie, bo nie lubię za bardzo tonizować skóry, tzn nie lubię tej 'mokrej' i lepkiej pozostałości, więc robię to rzadko
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora