Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-09, 15:55   #4077
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Catacomb_Kitten Pokaż wiadomość
Ja kilka lat temu też dorobiłam się pięknych odrostów, stanowiły co najmniej 50% całej ich długości, ale...ale zaczęłam je rozjaśniać na blond, i tak przez ponad rok..a niecały rok temu znowu brąz teraz to już moje drugie podejście do zapuszczania naturalsów i mam nadzieję ze ostatnie i zakończone sukcesem Też tak sobie ciągle myśle, jaka byłam głupia i po co mi to farbowanie...zwłaszcza ten brąz z blondu rok temu blond był całkiem spoko jak teraz (szkoda że tak poźno) zdałam sobie sprawe, a tez chyba lepiej bym wyglądała w ciemnych odrostach prz blond reszcie a nie na odwrót jak jest teraz. Ale było minęło, trzeba żyć dalej, farbowaniu mówimy baju baj
A z tym wypadanie włosów to jakaś epidemia ja trace ostatnio wielkie ilości, a to moje wypadanie ma charakter dość przewlekły i trwa już od ok 6 lat Zeby chociaż znać przyczynę...
Kiedy ostatnio robiłaś wyniki? Może to jakiś niedobór lub choroba. Ale nie chce straszyć . Może być to też genetyczne. Czynników jest tyle, że...
Eh gdybym nie zafarbowała te 2 lata temu dzisiaj bym pewnie oblewała zwycięstwo włosowe...ale człowiek uczy się na błędach.
Teraz najbliższy rok będę schodziła z koloru i cieniowania-kolejna głupota...
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora