Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 11:22   #556
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez JagaBaga Pokaż wiadomość
ja nie tylko pilam inneov, ale ograniczylam posilki, slodyczy i fast foodow nie jadlam w ogole, cwiczylam i jeszcze po kapieli robilam sobie masaz, i wszystko zostalo jak jest. Wypilam 4 opakowania inneov i szczerze NIE polecam, szkoda wydanej kasy ktora mozna bylo spozytkowac np na masaz


Justynko, to rzeczywiście masz pecha, że "niedziałanie" Inneovu trafiło na Ciebie . Caroline pisała, że dopiero 3 miesięczna kuracja daje efekty, ale po 4 opakowaniach to rzeczywiście powinno być coś widać. A jak Twoje wymiary? - może zapomniałaś, jaki dokładnie miałaś cellulit przed rozpoczęciem picia Inneov - przecież to było 2 miesiące temu !!! (rodzice też nie zauważają, jak ich dzieci się zmnieniają, bo widza je codziennie). Sorry za dociekliwość, ale dla mnie jest niepojęte, żeby przy stosowaniu diety, ćwiczeniach, masażach nie drgnęło nic. A może piłaś czarną herbatę, kawę, paliłaś papierosy...?

Co do samych masaży, to po zgłębieniu tematu cellulitu, moja opinia jest taka, że masaż zadziała na krótko (dopóki będzie się go stosować), bo rozbije ostatnią (najpłytszą) warstwę cellulitu. Ponieważ zaś ognisko cellulitu znajduje się głęboko w skórze, dlatego zaprzestanie masaży spowoduje szybsze rozrastanie się tej nieprawidłowej tkanki tłuszczowej - podobnie jak np. z goleniem (im częściej sie goli, tym szybciej włosy odrastają i są gęstsze) lub z wycinaniem skórek przy paznokciach.
tak zgadzam się dlatego ja nadal pije inneov i jestem przy 5 opakowaniu... niestety miałam ostatnio przerwę bo dopadła mnie grypa żołądkowa! jesli chodzi o diete to też nie jest rewelacyjna... :/ ale ja efekty widzę i nie mam zamiaru kuracji przerywac
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując