Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-05, 18:03   #2695
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Troszku tesknie za True Radiance Mam kilka selfie w nim i och, a niedawno sie dowiedzialam, ze sporo wizazystow Uzywa Clarinsow do filmow i reklam, stad znow mam ochote sprobowac Skin Illusion. Skocze jutro/w pon po probke, ale powiedzcie mi jak z jego trwaloscia - osiada na skorze, czy palcem mozna go sciagnac? Ciuchy brudzi? Bo pamietam tylko jego wielki blysk

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

I zastanawia mnie Shiseido Perfect Refining...
Też mnie kusił ten Shiseidziak nawet całkiem ostatnio ALE kupie albo jego albo chanel vitalumiere aqua bo mam ale murzyński.... Skłaniam się ku aqua bo mam już shiseido Sun protection i on jest moim ukochanym Long Lastingiem.

Co do Skin Ilusion to wiem że na pokazach używają często tam gdzie są flesze bo on ładnie wychodzi na zdjęciach.. Co potwierdzam. Uwielbiam go

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
i ja z poradą do Was
co byście poleciły do cery suchej z przebarwieniami? zależy mi aby podkład miał naturalne wykończenie, nie był ciężki jak dw czy revlon, poprostu dobry podkład z naturalnym wykończeniem o średnim/dobrym kryciu
Zastanawia mnie Inglot hd, myślę również o przetestowaniu Rimmel Wake me up, myślę że rozświetlający będzie lepiej wyglądać od matującego ale moge się mylić no i dodam jeszcze że jestem żółtkiem więc różowe podkłady odpadają
Skin Ilusion ma krycie ok średniego, ma najładniejsze wykończenie z możliwych , mniej rozświetla niż wake me up. Nie świeci sie mocno , u mnie świetnie się trzyma polecam próbeczkę

Co do Inglota hd mam podobne odczucia jak klatka
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-02-05 o 18:04
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora