Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-23, 07:54   #3137
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Chodziło o konturówkę inglota 315, którą polecałaś mi zmierzyć jakieś 300 postów temu była zbyt ciepła, , pani konsultantka również stwierdziła, że w tej jest nieźle, ale super byłoby w nieco chłodniejszej , z domieszką fioletu.


A jeśli nie, to czy to wyklucza BW? Ja mam kocie/ piwne, zielonożółte z brązowym przy źrenicy (heterochromia centralna) i na pewno nie jest to "krystalicznie czyste" oko.

Jeśli te dwa czynniki mają znaczenie, będę szła w stronę TW.
A to nie wiem, ja nie mam konturówki Inglot 315 popatrzyłam na swatche w necie i to jest ciepławy róż, bardziej wiosenny. Na BW powinien być nienajgorszy.

Wg mnie spróbuj po prostu przeanalizować kolory a nie celować w jakąś paletę, bo jesteś na wstępie zasugerowana wrażenie to jedno a pasująca paleta to drugie. Jak Yonce pisze - wygląda niemal zimowo, jest Soft Summer, ja wyglądam jak jesień a jednak jestem BW. To kolory decydują o naszym typie. Jeśli bardzo chcesz aby wyszła zima to właśnie w tych kolorach będziesz się sobie podobać, taka magia zasugerowania co nie zmienia faktu, że być może obiektywnie będzie Ci lepiej w innych.

W paletach lat są czerwienie, są fiolety. Poza tym nie jesteśmy skazani jedynie na palety jednego typu, dobrze wyglądamy także w kolorach pożyczanych od palet siostrzanych. Np. chłodne lato może pożyczać kolory od chłodnej zimy, BW od czystej wiosny i innych zim, TW od lata itd itd. tylko po prostu nie są one kolorami "wow", ale są harmonijne. Także nawet jeśli wyjdzie Ci lato to nie musisz nic z szafy wyrzucać.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-07-23 o 08:02
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora