Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 09:42   #3714
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jakimś wielkim znawcą nie jestem... zastanawiałam się nad Vectusem, bo mam akurat w mieście gabinet z tą maszyną cieszący się dobrą sławą, ale w końcu wybrałam IPL.
Aha. Bo jak napisałaś, że Vectus to "zwykły" laser diodowy, to zrozumiałam, że może wszystkie są takie same, diodowy to diodowy. Teraz właśnie o tym czytam. Ja wiem, że to nic innowacyjnego poza przyjaznym interfejsem i czytnikiem melaniny, z którego nie wiem nawet czy naprawdę korzystają czy i tak ustawiają po swojemu.

Tu jest porównanie laserów, jeśli ktoś ciekawy: https://www.bestlaserhair.com/best-l...moval-machine/
Vectus i LSD to praktycznie to samo poza wspomnianymi wyżej ułatwieniami w dobraniu parametrów.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Przyznam też, że trochę mnie w stronę IPL pchnęła historia mojej przyjaciółki, która już sama nie pamięta, ile miała zabiegów na bikini, a włosy wciąż odrastają (w międzyczasie zmieniała salony, trudno mi uwierzyć, że wszystkie robiły to źle). Nie twierdzę, że laser jest gorszy, niż IPL, ale zawsze może się coś nie powieść.
A ona na jakim laserze była?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując