Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-29, 08:17   #1295
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Witam sie z rana.
Zdaje raport z wczoraj
W Orange, po 1,5h chyba udało mi się załatwić wypowiedzenie. To, które składała w grudniu, nie dotarło do centrali, więc znów mi przedluzyli umowy (jedną do września, a druga na 2lata) Gość na infolinii stwierdził, żeby uzywala i normalnie płaciła, a przed końcem złożyła kolejne wypowiedzenie. Chyba go po*****o.
W S. bida. Konsultantka miła, ale do pomadki 06 dostalam tylko torebeczke i próbkę nowego zapachu S. Dali
W TK maxx kupiłam jeszcze 2 doustne revlony colorstay. Ale za 25zl... No. Wiadomo
A potem jeszcze kolejny hit t-shirt w h&m
Trojpak czarnych stringów w reserved. W sumie wychodzą najtaniej a pod granatowym dżinsami (a mam same takie), inne nie sprawdzaja się.
A No... Jeszcze wreszcie kupiłam czarne czółenka na słupku. W prawdzie inne niż chcialam. Bo mają młyn szpic i są z lakierowanej skóry, ale przynajmniej mają słupek.
Na seans się spóźnilam...
No, to chyba tyle. A przynajmniej więcej grzechów nie pamiętam.
Wszystko pozałatwiane

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Są teraz jakieś kody w S. stacjo? Bo ogólnie testuję bazy na rozszerzone pory i nie wiem co wybrać Mam mini bazę Sephorową, testowałam już Benefit Porefessional (mam wrażenie, że lekko mnie zapychała), z kolei po MUFE się jednak świecę raczej po 2-3 h, Smashbox chyba wydaje mi się najlepszy, no ale sama nie jestem pewna na 100%. A teraz jeszcze z Tonymoly wyszło coś na pory i co tu robić? Macie jakieś doświadczenia z tymi bazami? Mam cerę wrażliwą na policzkach, ogólnie mieszaną, na nosie się trochę przetłuszczam i ni wiem co brać. Także pliz o sugestie Aaaa, tej bazy na pory chcę używać tylko na nos, część czoła tuż nad brwiami i na tę część moich wrażliwych policzków (czyli trójkąt pod oczami). Ktoś coś?

I wieszczu Sephorowy, Pingwinku nasz kochany, jak wieszczysz - kiedy będzie box z S. (powiedz, że dopiero koło lipca-sierpnia )


P.S. gdzie kupię jakieś fajne termoczepki do włochów?
Mi najlepiej się sprawdza baza prime and fine z MACa, niestety żadna z S ani Benefit jej nie mogą podskoczyć utrzymuje mat a makijaż jest nie do ruszenia

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Box będzie na początku lipca
Oby, bo później jadę na wakacje mam nadzieje, że zdążą
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora