Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-30, 20:09   #760
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Będę pamiętać, jak pójdę w sobotę do MACa. mogę Ci komórką fotkę pstryknąć (a mam w komórce całkiem niezły aparat ) - porównanie na łapce , bo nie wiem, czy mi pozwolą w sklepie.
Dziękuje Było by super Intensywnie myślę jaki róż kupic i nie wiem.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Odpowiem z glowy i pewnie nie za dużo pomogę bo Coygirl miałem ale mi zabrała koleżanka a gentle chce kupic

Różnice w fakturze, Coygirl jest matowy a Gentle lekko błyszczaący jak to róże minealne, ale połysk nie jest nachalny, raczej nazwałbym go elegancki

Coygirl jest typowym fioletem lekko lila, co sprawia że nie na każdej skórze wygląda ładnie, czasami nawet podchodzi pod lekko siny, raczej rzadko go uzywalem solo, ale lubiłem łączyc z jakimś innym bardziej rózowym odcieniem.

Gentle przez to że jest troche bardzej różowy i wydaje mi się ze nieco bledszy (albo ten połysk to daje) sprawia wrażenie łatwiejszego w użyciu i bardziej twarzowego, ladnie też wygląda na powiekach

Duzo nie pomogłem ale zawsze coś
Dziękuje zupełnie mi wymieszałeś w głowie Jestem typem lata z bezowo-rózowawą skórą, skłonną niestety do rumienienia się. Do tego wybija mi zawsze róz ze wszystkich kosmetyków, dlatego między innymi neutralizuje to podkładem z żółcią. Róż jest dla mnie problematyczny, bo kolor skóry podbija mi ten róż i wyglądam jak świnka piggy, dlatego celowałam w coygirl . Teraz to już zupełnie nie wiem
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora