Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-20, 16:00   #1161
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Właśnie dzisiaj wieczorem będę go kłasć na włoski średni blond szampon z palette kolor 321, którym robiła Ginger86 (zdjęcia -->POST #1132).
Ja równiez przed długi czas szukałam czegoś dla siebie, jestem ciemną blondynką, ale naprawdę ciemną ;-) , której wlosy trudno się rozjaśniają. W blondzie mi mdło, w ciemnych brzydko. Przez lata eksperymentowałam, w międzyczasie wracając do pasemek, w których było mi najlepiej. Teraz jednak zdecydowałam, że chcę od nich odejśc i mieć jeden kolor. Byłam u fryzjerki, ale poprawiałam jeszcze Joanną piaskowy blond. Na odroście są momentami b. jasne, w innych miejscach prześwituje żółto rudy (tam , gdzie był ciemny miedzy pasemkami już nie kładałam tej Joanny.)
Podobają mi się strasznie karmelkowe włosy, jak rowniez kolory w stylu naturalny średni blond (generalnie włosy jasniejsze od moich, ale nie jasny blond). Jednak coś takiego strasznie trudno na takich włosach jak moje osiagnąć używają jednej farby , bo tak : za słabo rozjaśniająca farba dałaby rudy a mocniej już jasny blond. Strasznie podoba mi sie efekty u Ginger, jesli u mnie fajnie wyjdzie to stawiam na lekkie podjasnianie odrostów jakąś farbą rozjaśniajacą (nie rozjaśniacz!!!!!!), a potem stosowanie tego szamponu. Lub jeśli nie, tysiąca innych farb :-D Ale na rozjaśniacz nikt mniejuż nie namówi, moje włosy były zdrowe a rozjaśniane jednak wysuszone a teraz np. po dwóch farbowaniach z wodą 9% moje włosy wyglądają naprawdę nieźle na męczonym odroście . Ja wiele lat temu robiłam sobie włosy ta farbą z Garniera naturals blond (7) i wyszedł dośc ciekawy kolor, myślę,że warto spróbować.
Powodzenia dziewczyny w szukaniu swojego wymarzonego koloru włosków, dużo mi dało poczytanie tego wątku, buźka!

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Opinia z Kafeterii nr Joanny Multi Soft Karmelowy blond
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=13295 :

"mój ulubiony używam koloru \'karmelowy blond\' i jestem nim naprawdę zachwycona. wychodzi identyczny jak na opakowaniu, pokrywa odrosty doskonale (naturalnie mam ciemny blond), a co zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie \"spiera\" się równomiernie i ładnie tzn. widać, że kolor trochę się wypłukuje, ale nadal jest przyjemny dla oka, a nie taki \"sprany\" czy wypłowiały, jak nieraz się zdarza po innych produktach. włosy nie są zniszczone, choć tego trochę się obawiałam, bo moje ostatnie doświadczenie z produktem do koloryzacji tej marki miało miejsce w roku 2000 i skońcyło się sztywnymi, suchymi włosami... ale widać, że firma zrobiła duuuży postęp, bo ten zupełnie nie zniszczył mi włosów polecam, naprawdę warto wypróbować, szczególnie, że cena jest rewelacyjna w stosunku do jakości. "

Inna opinia :
"Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii skusiłam się na ten szampon, kolor karmelowy blond. Na początku byłam bardzo zadowolona z efektu, ale po 2 tygodniach kolor zszedł, zostawiając żółtawe siano zamiast moich dawnych włosów...z mojej strony bardzo nie polecam"

Edytowane przez hercia22
Czas edycji: 2009-08-20 o 16:02
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując