Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:06   #796
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ja mam patent dla osób które szukają mocnego bądz leciutkiego peellingu do twarzy ale tez i ciała. jest to korund kosmetyczny wykorzystywany do mikrodermabrazji w gabinetach kosmetycznych
Wygląda fajnie. Właśnie szukałam peelingu. Co prawda nie wiązałam z żadnym jakichś nadziei na cuda, ale skoro ten może działać choć troszkę dobroczynnie na likwidowanie blizn to byłoby super. Chyba zamówię.

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Czy edm można stosować jako sam puder po nałożeniu kremu, czy lepiej pierwsze lekki podkład a EDM jako wykończenie makijażu?
Uważam, że bez sensu jest stosowanie podkładu na podkład. Po to stosuje się podkład mineralny, żeby nie stosować zwykłych, które mogą zapychać i często to robią. Zresztą edm dają dobre krycie (mówię o podkładzie w formule intensive, który jako tako kryje moje naprawdę brzydkie blizny potrądzikowe i korektorze edm).

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
a aktualnie używa ktoś acne derm? muszę pozbyć się kropek po pryszczach.. mam je na całej twarzy,takie malutkie najwiecej czole i wokol ust. toniki dzialaja zbyt delikatnie niestety. musze chyba zaczac codziennie uzywac toniki z BU, moze cos sie zluszczy.. chociaz na taka pogode to zly pomysl chyba zeby uzywac silnych kwasow.. eh. co z tego ze nie mam pryszczy skoro mam tysiac kropek i plamek ?
To z tego, ze lepiej mieć te kropki niż kropki i dodatkowo stado wyprysków. Ja też mam od pewnego czasu nie mam prawie wyprysków (leki), ale wkurzają mnie blizny i przebarwienia. Pocieszam się, że i tak wyglądam dużo lepiej niż wcześniej.
A acne dermu nie stosuję, tylko skinoren (podobno to to samo, ale ja mam wrażenie, że skinoren działą u mnie lepiej). Efekty, nie powalające, ale jednak są. Niestety dopiero po 3-4 miesiącach. Ja stosuję od dawna systematycznie.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

A! Zapomniałam w ogóle. Otóż zakupiłam biełego jelenia i wczoraj testowałam. Niestety skóra była podrażniona (moja zazwyczaj po umyciu jest, ale wczoraj była jeszcze bardziej) i już myślałam, że mydło zużyję do ciała. Ale dzisiaj rano widzę, ze skóra jest jakaś taka "czystsza", ładniejsza. Więc dam jednak temu mydłu drugą szansę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora