Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 08:24   #3548
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

a) samemu ugotować bulion w ilościach hurtowych i zamrozić
b) zaopatrzyć się w suszona włoszczyznę
c) kupić kostki eko bez dodatku tłuszczy trans, glutaminianu i cukru!!!

białko to nie tylko kurczak, inne mięsa tez istnieją i są dopuszczalne
indyk, chuda wołowina, wieprzowina, ryby i owoce morza
Zawsze gotuję na włoszczyźnie i mięsku, ale i tak dodaję kostki... jakoś, nie wiem... inny smak ma zupa z nimi. Do sosów też dodajemy A za tymi eko się rozejrzę dzięki.

Co do białka - wiem wiem na jutro w planach makrela. Po prostu kurczaka jemy najwięcej, bo najbardziej nam smakuje - zamiennie z indykiem.


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Mama dzwoni jego co drugi dzień do mnie ...ją muszę jakoś też odstawić bo jej łzy mi nie pomagają ...

nie chcę gadać bo jej nie znam, ale Sel... ona jest chyba niepoważna. Ma świadomość, że Ty jesteś w Norge sama i że cierpisz. Ma świadomość, że jej synalek Cię oszukał. Ma świadomość, że jej łzy nic nie poprawią, a jedynie pogorszą sytuację. A mimo to dzwoni i płacze Ci to słuchawki. Nosz kurde...

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Są przyprawy bez glutaminianu sodu i innych świństw, ostatnio chyba nawet podravka wypuściła mieszankę suszonych warzyw. Kupiłam, ale szczerze mówiąc nie pamiętam, czy to na pewno podravka. Jak chcesz, to w domu sprawdzę.

A co do białka, to na kurczaku świat się nie kończy. Alternatywą dla mięsa może być na przykład soja.
Jeśli to nie problem to sprawdź proszę

a soja... oj nie... nie lubię
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-03-09 o 08:23
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora