Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 15:45   #282
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Memento dla fanek opalania

Racją jest,że faceci lubia opalone laski i zazwyczaj gdy idą dwie dziewczyny jedna opalona a druga nie,to chłopak zaczepi tą bardziej opaloną,ale wtedy ta bladsza nie powinna sie łamac czy dołowac tylko powinna odszukac w sobie takie cechy które zainteresuja i przyciagna płec przeciwną, bardziej niz opalenizna.Zreszta meżczyzn też nie powinnysmy generalizowac,poniewaz kazdy jest inny. Popatrzmy na siebie kobitki ,dopóki nie poznamy blizej chlopaka to napoczątku zwracamy uwage na wyglad zewnetrzny i nie dziwmy sie chlopaczkomdla samego porównania np.na basenie..idzie przystojny,umięśniony a do tego jeszcze pieknie opalony brunecik,a obok niego taki sam piekny mezczyzna lecz bladzioszek;/ no i którego wybieramy?? odpowiedz jest oczywista,dlatego opalenizna jest tak ważna.Apropos baseniku to ostatnio bylam z przyjaciółka(która wróciła z Chorwacji),ja z karnacji nie jestem zbyt czarniutka ale przy niej,to juz wygladalam jak albinoska,i wbrew mojemu przekonaniu chlopcy nie tylko ją podrywali a nawet wrecz przeciwnie! Więcej uwagi zwracali na mnieDlatgo moim zdaniem nie powinnysmy sie przejmowac karnacja,kazda ma taka jaka ma i powinnysmy sie cieszyc,że jestesmy zdrowe a reszta sama przyjdzie. Pozdroffionka
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując