Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-24, 18:03   #156
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no wiesz ja tez bede pryszczata bo sie zastanawiam czy nie kliknac borghese na zapas

heh ja lubie tam takie rzeczy, ale lubie sobie ciupnac pizze czy kebaba wegetarianskiego czy kanapke z grilla! takie to pyszne!
a potem brzuszek do mnie mowi HALO!
obijasz mnie kolanami jak idziesz!

Dim no ja Ciebie proszę
W sobotę chyba oglądałm film na YT i 2 części były wrzucone na innej stronie i tam była też taka Pani której się własnie brzuch o kolana obijał, myslałam że


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24586746]Ma ktoras z Was Shiseido L3 albo/i L4? Jeden z nich chce przygarnac w drodze wymiany. Zastanawiam sie czy L3 nie bedzie za jasny jako bronzer. Mam L1 i jest on bardzo transparentny. Ponoc L3 tez jest transprentny. Co ciekawego wizazanka napisala, ze L4 juz taki transparentny nie jest i boje sie, ze bedzie za ciemny.[/QUOTE]

Ja miałam L4 i myslę że dla Ciebie będzie zdecydowanie za ciemny Chyba ze chciałabyś go stosowac jako brązer na policzki ale na całą twarz to zdecydowanie odpada bo zrobiłby z Ciebie murzyna

Kiedys kupiłam L4 na all, dziewczyna miała kilkaset komentarzy i wystawiła go dosc tanio jako raz testowany. Nie dośc że puder wrzucila luzem do koperty babelkowej tak ze opakowanie popękało i się pokruszyło to jeszcze otworzylam puder i oglądałam go tak pod kątem a tam ten jasny trójkat zużyty tak ze przy krawędzi chyba z 1mm brakowalo
Nie chciałam nic do niej pisac, komentarza tez nie wystawiłam i nie pamietam jej nicka ale mam nadzieję że kiedyś dostanie za swoje

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczkę z paletą cieni Philosophy ze specialsów

http://pl.strawberrynet.com/makeup/p...761/?CatgId=19

Chyba nikt nie był nią zainteresowany ale jeśli ktoś będzie chciał to mogę zrobić zdjęcia.
Eeee tam, to że nikt nie był zainteresowany to nie znaczy że sobie z chęcią zdjęć nie poogladamy
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora