Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-25, 22:22   #113
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże?

to jest nas już 3

wyprzedziłyście mnie Dziewczyny

skoro wątek odkopany to trzeba:

1. sprawdzić czy będzie wystarczająca ilość chętnych
2. znaleźć osobę która złoży zamówienie i dokona wpłaty (z tego co pamiętam były już pewne propozycje )
3. umówić się na konkratny termin - kiedy wpłacamy i kiedy będzie zrobione zamówienie

obawiam się tylko że dla wielu WIzażanek wakacje jeszcze w pełni i nie myślą na razie o zakupach, więc pewnie trochę poczekamy

------

co do przelania pieniążków na konto kogoś za granicą to dość ciekawie wygląda:
http://www.moneybookers.com/app/?l=PL
prowizja tylko 2 złote, nie potrzeba karty (tyle że nie wiem jak to działa w praktyce) - szkoda że nie da się tak zapłacić w sklepie

w PKO niestety prowizja byłaby spora .. nie wiem jak w innych bankach (czytałam że gdzies jest ok 25zł - multibank albo citibank chyba)

przy większej liczbie chętnych chyba i tak najlepsza byłaby propozycja Kate30 - w sumie wyszłoby 1 czy 2 zł na osobę za przelew (nie tragicznie ) - tylko nie wiem czy to cały czas jest aktualne?

zastanawiałam się też jakie właściwie będą koszty wysyłki jeśli waga przekroczyłaby 10 kg - czy wtedy płaci się za dwie paczki? może ktoś wie?

p.s.
gdy patrzę dziś w lustro moja twarz krzyczy - daj mi jakieś cudo z kwasami - i sama już nie wiem czy brac się za diacneal czy poczekać na kwasy Pauli

pozdrawiam wszystkie kwasomianiaczki
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując