Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 19:14   #5218
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Ja jestem po 30 i widzę przepaść między moją skórą a skórą rówieśniczek i dobrze,jak im lata temu odradzałam opalanie się na oliwe albo maść witaminową to mnie olewały
To prawda OPALANIE przybrazawianie skory nie jest zdrowe ani estetyczne tak naprawde OBUDZCIE SIE W KONCU!!! opalona skora wyglada na starsza tak naprawde!! ,ktos kiedys wmowil ludziom ,ze tylko opalone cialo jest ladne z czym nieprawda i do tego niedrowe bardzooo skora sobie zapamietuje i pozniej szybko staro wyglada ,zmarszczki

np latynoski bardzo szybko starzeja sie staro wygladaja: geny+ duzo slonca

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Od wielu kobiet slysze ,ze wszesniej nie mialy problemow ze skora

A teraz po paru latach maja straszne problemy ze skory... ktore sa bardzo trudne do wyleczenia ,uciazliwe czesto PSYCHICZNIE WYKANCZAJACE niestety..nikt nie zrozumie tego kto przez to nie przechodzil...
Znam dziewczyne ktora leczy swoje wielkie problemy skory ,jednak niestety nic zbytnio nie pomaga..zmienia lekarzy i dalej ma problem ze skora lub jak kobietka ma blizny na twarzy przykre.. zeby poczuc sie lepiej psychicznie probuje je jakos zakryc -ale to z kolei znow zrobi maske na twarzy lub nie przykryje...lub sprawi ze niedoskonalosci bardziej beda rzucaly sie w oko ,lub skora bedzie niezdrowo wygladala ,juz lepiej skora wyglada bez podkladu... i dziewczyna wpada w takie bledne kolo... i co tu robic..

KAZDEGO moze to spotkac predzej czy pozniej NIC NIGDY CZLOWIEK W ZYCIU nie przewidzi co go spotka OPROCZ Smierci ..

Moja znajoma poszukuje podkladu o wykonczeniu: aksamitnym -jedwabistym ktory mozecie polecic ?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ale co chcesz zakrywać? naczynka? jeśli tak to korektor wystarczy i na to podkład.


a nie lepiej zainwestować w puder transparentny matujący?

EDIT:
Friese, doczytałam we wcześniejszym poście, że chodzi Ci o naczynka i trądzik. Też mam taki problem (+cienie pod oczami) i rozwiązał się sam jak zaczęłam się bawić w mieszanie podkładów, bb i minerałów, aż uzyskałam idealny odcień. czasem jeszcze wspomagam się korektorem, ale jest już prawie idealnie. chyba łatwiej będzie Ci zniwelować problem niż zakrywać go podkładami...
A CZYM ty ten problem wyleczylas?


do DARKO1- Cz yprobowalas juz krem Avene Forte? i podklad IWOSTIN Correcting-do skory naczynkowej ?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Friese, chyba nie ma lekkich-kryjących podkładów. albo lekki, albo kryjący
jest IWOSTIN Correcting -podklad dla skory wrazliwej naczynkowej kryjacy ale ma lekka konsystencje(skora wrazliwa niecierpi ciezkich konsystencji ,
paru warstw kosmtykow DUSI TO JA Meczy jeszcze bardziej podraznia -bardziej zaczyna przetluszczac sie -wieksza produkcja sebum nastepuje i sprawia ze robi sie bardziej czerwona ,zbyt ciepla ani nic z alkoholem ...) i wyglada bardzo naturalnie

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:29
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora