Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-15, 16:18   #3601
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No po każdym wyjściu na dwór w deszczowy dzień jest akcja mycie łap i suszenie
Mój sierściuch nauczył się wycierać łapy jak wchodzi do domu na takim starym dywaniku Za to teraz jak zajmuję się chrześnicą to w gratisie mam psa yorka i temu muszę też ciągle myć lub wyvierać jak wróci z podwórka

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
wszystkie wiadomości o tym trąbią... zabytkowy kościół stracił już wieże.
Niedługo godzina wiadomości to się dowiem

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Off top: zaczęła się udręka - poszukiwanie jesiennych butów
Ja na już kupiłam na szczęście, nie lubię kupować butów, wiecznie coś mnie obciera

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mnie czeka coś gorszego: szukanie zimowych butów
To jeszcze gorsze zawsze mam problem żeby dopasować do mojej łydki, wiecznie mi coś odstaje

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42817621]Ja w tamtym roku kupiłam podrabiane EMU w Realu za 20 zł.Najcieplejsze buty ever ! Tylko je strasznie wykrzywiłam :/
[/QUOTE]

Ja też w tamtym roku sobie zamówiłam na all takie wyższe i są świetnie cieplutkie, wygodne, nie interesi mnie, że są to brzydkie buty ważne że jest mi ciepło Ale ja całą zimę chodziłam i nie wykrzywiłam jeszcze za to moja kuzynka chodzi już piętą z boku
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora