Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 19:34   #2968
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
No, no, wesoło, nie ma co To już będę miała na przyszłość wiedzę, żeby nie brać beży, bo moje włosy lubią lekko rudzieć. A szkoda, bo 7/13 z Inebryi rozważałam jako ewentualny kolor do gruntowania po wcześniejszym rozjaśnieniu i naturze, jeśli włosy nadal będą mi lecieć jak lecą...

Dzięki za ostrzeżenie
Moje też mają tendencję do rudzenia
Po 5.13 czy 6.13 nie otrzymamy oczywiście lisiej rudości, ale jak ktoś chce uniknąć nawet lekko rudawego poblasku, to lepiej omijać 13-tkę szerokim łukiem, na wszelki wypadek

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Zarówno kolor (który akurat u mnie by zrudział niemożebnie), jak i długość i gęstość są cudne
Ładne, błyszczące, zadbane włosy, ale na końcach jest inny kolor niż wyżej. Właściwie 1/3 długości, patrząc od dołu, ma taki bardziej mahoniowy poblask, albo może pigment się tam nadbudował Być może to tylko kwestia zdjęcia. Dziewczyny w tym wątku mają ładniejsze

Nie twierdzę, że każdy włos powinien mieć ten sam kolor, ale nie lubię jak włosy mają np. na dole długości pomarańczowy poblask a bliżej czaszki np. czerwony. Błąd w sztuce farbiarskiej

I jak już tak marudzę, to bardzo nie lubię jak kosmyki blisko twarzy są ciemniejsze niż reszta włosów (=przednie pasma bardziej napigmentowane). Nie chodzi mi o celowy zabieg "dziś zrobię sobie ciemne pasma z przodu", tylko o taki przepigmentowany przód. U rudzielców to chyba najbardziej rzuca się w oczy.

No to sobie pomarudziłam
__________________
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora