Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metoda Kligmana
Wątek: Metoda Kligmana
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-25, 12:49   #49
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Metoda Kligmana

oczywiscie filtruje się sumiennie przez cały rok bo dla mnie to żadna udręka a raczej zwykła pielęgnacja.
W dni łuszczenia daje lanoline z hippem , które pięknie pokrywają wszelkie skórki klejąc je do skóry jak super glu, w dni bez łuszczenia daje olay total efect, na to wszystko oczywiscie filtr..
lanolina z filtrem wchłaniają mi się w skórę znakomicie tak, ze pudruje się tylko rano (najzwyklejszym najtańszym pudrem sklepowym wymieszanym ze skrobią) i nie robię poprawek prxez cały dzien bo nie potrzebuje ( mam naturalny glow i żaden błysk ponadto nie wychodzi)

z filtrów używam mleczko avene, na codzien ( wiadomo cała kolorówka bez destabilizacji).. a w weekendu iwostin krem ( bo wtedy się nie pudruje)
przetestowałam juz prawie wszytskie filtry za wyjątkiem Kloranu i tylko te dwa mi odpowiadają..
antheliosy nie dosć ze mnie wypryszczaja ( wszystkie) to jeszcze podrazniają mi naczynka przez obecnosć alkoholu ( co dziwne bo atrederm skłądajacy się w duzej mierze z alkoholu nie robi im nic złego)

z metodą kilgmana jest o tyle dobrze ze nie łuszczy się człowiek stale.. tylko okresowo.. i mozna wyliczyc sobie tak zeby łuszczyc sie tylko w weekendy a cały tydzien wyglądac normalnie ( np od srody wieczorem do piątku rano aplikakacja atre,póżniej przerwa i już)

pozdrawiam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując