Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farba na mokro?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-05, 09:02   #7
MystaLowa
Przyczajenie
 
Avatar MystaLowa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: farba na mokro?:)

Aktualnie robie blond. Ale wiekszosc mojego życia kladlam ciemne - od czarnych po brązy. Ostatnie 2 lata przed blondem mialam czerwone Zawsze na mokre. Chyba, ze robie same odrosty - wtedy na sucho, ale niszczą sie moim zdaniem podobnie, a nawet czesto mam wrażenie, ze mokre mniej. No bo włosy mają we wnętrzu wodę i nie mogą nic juz więcej przyjąc do srodka. Suche włosy piją farbe - wnika ona do głębokich warstw włosa. Z tego własnie powodu w niektórych szkolach fryzjerskich uczą przed farbowaniem zwilzac włosy. Poza tym jesli robie cale włosy, to nakladam farbe tak jak szampon - wmasowuje dokladnie wszedzie, a że wczesniej byla na nich odzywka, to poslizg jest tak duzy, że nic sie nie szarpie (nakladajac farbe na suche wlosy - robia sie takie tępe i moim zdaniem są bardziej narazone na uszkodzenia - raz dalam pofarbowac sie mojej kolezance pseudofryzjerce na suchych wlosach... nalozyla farbe na odrosty a potem probowala ją wczesac(!) w reszte wlosow to byl koszmar, urwala mi mnostwo wlosow)
MystaLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując