Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Amla- indyjskie olejki do włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-15, 09:54   #941
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alimera Pokaż wiadomość
Z pierwszych, takich zupełnie powierzchownych efektów bardzo zadowolona jestem. A na jakieś większe efekty - czyli powstrzymanie wypadania - pewnie przyjdzie jeszcze trochę zaczekać. Chociaż wydaje mi się, że gdy nie suszę suszarką no i używam tych wszystkich specyfików to jednak trochę mniej ich leci. Niewykluczone jednak, że to moja autosugestia
Jeszcze mam jedno pytanie, bodajże amla ma też właściwości zapobiegające siwieniu, czy któraś z Was może się na ten temat wypowiedzieć? Problem polega na tym, że mam 23 lata i ostatnio strasznie dużo siwych włosów mi się pojawiło. A w kontekście tego, że chciałabym w końcu przestać farbować włosy, żeby dać im odpocząć, to troche średnio z tymi siwuchami na głowie Chyba, że macie jakies inne sposoby na to, ale o tym zapewne nie w tym wątku...
Ja też słyszałam o tym zapobieganiu siwieniu . Teoretycznie amla stosowana regularnie przyciemnia trochę włosy (a właściwie pogłębia naturalny kolor). Ale jak konkretnie to robi to nie wiem .
A co do farbowania, możesz spróbować naturalne farby ziołowe (henna, indygo), bo sama amla myślę, że nie zlikwiduje już powstałych siwych włosów (może opóźni trochę pojawienie się następnych, ale tych co już masz raczej nie zlikwiduje)
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując