Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-12, 14:06   #1233
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej dziewczyny. Wiem, ze 'temat' który opisze już był TU poruszany, ale może ktoś rzuci jakiś nowy pomysł

drugi raz z rzędu zabrudziły mi się końcówki, wolny brzeg. Poprzednio na kolorze 042 neon rasberry, a teraz na lakierze z innej firmy. Przy czym 2 paznocie były ciemniejszy odcien i na tym nic nie wyszło.
Od roku używam Semilaca i to pojawiło się pierwszy raz. A lakiery 042 już 2 razy używałam. Mało tego. Wczesniej robiło mi się tak na jasnych pastelach z Indigo, basa i top były z Indigo. Kosmetyczka nie wiedziała co może być przyczyną. Wówczas zmatowiła koncowki i zrobila mi stemple i top i utwardziła i było ok.
Teraz sama nie wiem, bo calosc, basa i top i lakiery mam z Semilaca. Ktos pisał, by na koniec raz jeszcze włozyc reke "do góry, odwrotnie" może jutro to wytestuje. Bo akurat chciałam jutro jakies jasne kolory pastele. A jak mi się tak będzie robic bo mi zostają tylko ciemne kolory hybryd. Bo po 3dniach nie będę sciagac, a chodzic z takimi koncowkami to porażka dla mnie.
Ogolnie kończy mi się top, ma on 8 miesięcy. Może już jest stary, może dałam go za dużo na końcu, może lampa była słaba bo dzień po tych pazurkach spaliły się 2 żarówki. Ale u kosmetyczki miała mega lampe 48W LED wiec tam wina lampy odpada.


Nie wiem.. macie jakies pomysły ??
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-03-12 o 14:08
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując